Ražotājs un filozofija

Suņi – lieli, mazi, gludspalvaini, garspalvaini, šķirnes vai bežšķirnes, hiperaktīvi vai mazliet slinki, klēpja sunīši vai mājas sargi – ikviens no viņiem savu saimnieku mīl ar beznosacījumu mīlestību. Mīlestība, ko dāvina mūsu četrkājainie draugi, vienmēr ir īsta! Tāpat kā mūsu prieks, rūpējoties par viņiem un sniedzot pašu labāko!

DOGO – augstākās kvalitātes suņu barība, kas nodrošina sabalansētu un veselīgu uzturu, jo suņu veselība un dzīvesprieks ir mūsu prioritāte.

DOGO – augstākās kvalitātes suņu barība, kas nodrošina sabalansētu un veselīgu uzturu, jo suņu veselība un dzīvesprieks ir mūsu prioritāte.

DOGO receptūras ir izstrādājusi licencēta, praktizējoša veterinārārste, kura ir guvusi pieredzi ASV, kā arī konsultācijas ir snieguši speciālisti no starptautiskās kompānijas “KEMIN’’.

Tikai augstākās kvalitātes izejvielas, pārbaudīti izejvielu piegādātāji no Latvijas un Eiropas, rūpīgi uzraudzīts ražošanas process un laboratoriski pārbaudīts sastāvs – tas viss sniedz labāko jūsu mīlulim. Ar pārliecību varam teikt – DOGO ir gaidīšanas vērts!

Šo kvalitāti ir novērtējuši arī mūsu pircēji – astoņu gadu laikā kopš Latvijas pircējiem ir pieejama DOGO suņu barība – tās pārdošanas apjomi ir pieauguši 17 reižu. Mēs lepojamies ar to, ka ik dienu ar DOGO barību mielojas vairāk nekā 30 tūkstoši suņu.

Turklāt zīmola DOGO pamatā AS “Tukuma Straume” vairāk nekā 30 gadu pieredze dzīvnieku barības ražošanā. Šobrīd AS “Tukuma Straume” ir ne vien viens no lielākajiem un vecākajiem mājdzīvnieku un mājlopu barības ražotājiem Baltijā, bet arī viens modernākajiem.

“Tukuma Straume” kopš 2009.gada ražošanas attīstībā ir investējusi vairāk nekā astoņus miljonus eiro. Vēl 2013.gadā mājdzīvnieku barības ražotnē uzstādīta moderna fasēšanas iekārta, tā pilnībā automatizējot ražošanu un dažādojot mājdzīvnieku barības iepakojumu izmēru. Tagad suņu saimnieki var izvēlēties sev ērtāko iepakojumu.

Pašlaik tirgū pieejami septiņi dažādi DOGO sausās barības veidi iepakojumos no 500 gramiem līdz 25 kilogramiem. Kopš 2013.gada pēc klientu pieprasījuma ir pieejami arī īpaši augstvērtīgi DOGO konservi.

Savu darbību turpinām virzīt tā, lai pircēji izvēlētos kvalitatīvu un pieejamu Latvijā ražotu pārtiku suņiem.

Savu darbību turpinām virzīt tā, lai pircēji izvēlētos kvalitatīvu un pieejamu Latvijā ražotu pārtiku suņiem. Mēs varam nodrošināt konkurētspējīgas produkcijas cenas, jo ražotne ir Latvijā un mums nav dārgu loģistikas izmaksu; turklāt - atšķirībā no daudziem citiem ražotājiem savu preci veikalos tirgojam bez starpniekiem.

Mūsu mērķis – vesels suns un apmierināts saimnieks!

Galvenie fakti par AS "Tukuma straume":

Darbība uzsākta 1977.gadā
Darbības virzieni - mājlopu un mājdzīvnieku barības ražošana, graudu pārstrāde un glabāšana
Suņu barību sāka ražot 1987.gadā
Zīmols DOGO izveidots 2007.gadā
Nodarbina 65 strādājošos
Apgrozījums 2014.gadā sasniedza 16,138 milj. EUR
Vairāk informācijas par AS "Tukuma Straume" - www.straume.lv

 

 

DOGO TAGS

twitter