Atsauksmes

 

Suņu audzētāja Aelita Andrejeva, Glūdas pagasts, Zemgale

Savus suņus ar DOGO pārtiku baroju jau aptuveni astoņus gadus. Pašlaik manā aprūpē ir seši suņi - mazie un lielie šnauceri. Maniem mīluļiem DOGO barība ļoti garšo. To pasūtu ne tikai saviem suņiem, bet arī radinieku un paziņu četrkājainajiem draugiem, kuri arī jau ilgstoši uzturā lieto DOGO sauso barību un konservus.

 

Suņu audzētājs Aigars Veldre, Smiltene

Savu četrus gadus veco vilku sugas kucīti ar DOGO sauso barību un konserviem baroju aptuveni trīs gadus. Sevišķi liels gardums manam sunim ir DOGO konservi. Nesen viņai piedzima desmit mazuļu – pašlaik tie vēl ēd mammas pienu, bet tad, kad paaugsies, barosim viņus ar DOGO barību kucēniem. Esmu ļoti apmierināts ar DOGO pārtiku – tā ir ļoti pilnvērtīga un nopērkama par pieejamu cenu. Mans suns ir vesels un dzīvespriecīgs!

 

Praktizējoša veterinārārste Aelita Baumane, Tukums

Jebkura dzīvnieku barība, kas nonāk tirdzniecībā, iziet ļoti stingru pārbaudi, lai noskaidrotu, vai tā satur visas nepieciešamās barības vielas (olbaltumvielas, vitamīnus, taukvielas, minerālvielas) , kuras vajadzīgas atbilstošai dzīvnieku grupai. Suņu barības DOGO sastāvs ir izveidots atbilstoši starptautiski atzītām prasībām, bet izejvielas ir tās pašas, kuras izmanto citi dzīvnieku barības ražotāji.

Ar ko atšķiras DOGO? Pirmkārt, DOGO sastāvā ir lielāks daudzums šķiedrvielu, kas nodrošina suņiem labu kuņģa un zarnu trakta veselību. Otrkārt, vitamīni A, B un E ir tuvāk fizioloģiskajām prasībām. Jāmin, ka lielākajai daļai ārvalstu produkcijas šie vitamīni 5-10 reizes pārsniedz fizioloģiski nepieciešamo normu. Treškārt, šī barība nesatur krāsvielas un sintētiskās smaržvielas, kas veicinātu dzīvnieku pārēšanos un alerģiskas reakcijas.

Man pašai ir trīs suņi - labradori, un es jau ilgstoši baroju tos ar DOGO sauso barību. Mani mīluļi ir veseli un enerģijas pilni!

Aicinām arī Tevi iesūtīt sava suņa foto un atsauksmi par DOGO!

 

 

DOGO TAGS

twitter