Receptes un izejvielas

DOGO prioritāte ir vesels un dzīvespriecīgs suns un laimīgs saimnieks!

DOGO barības ražošanā tiek izmantotas kvalitatīvas izejvielas un augstvērtīga gaļa.

DOGO barības ražošanā tiek izmantotas kvalitatīvas izejvielas un augstvērtīga gaļa.

DOGO barības ražošanā tiek izmantotas kvalitatīvas izejvielas un augstvērtīga gaļa. Tā ir sabalansēta, pilnvērtīga barība, kas suni pilnībā nodrošina ar visam neaizstājamajām aminoskābēm, minerālvielām, vitamīniem un nepiesātinātajam taukskābēm, kā arī ar nepieciešamo joda daudzumu.

Svarīgi ir tas, ka DOGO nesatur sintētiskās aromātvielas, mākslīgas krāsvielas un izstrādātās produkcijas receptes atbilst AAFCO normām. Barība nesatur alergēnus – soju un piena produktus.

Produkcijas izejvielas iepērkam no reģistrētiem/atzītiem ražotājiem Latvijā, Dānijā, Zviedrijā, Beļģijā, Čehijā, Francijā un Ungārijā. Savukārt parauga partijas pārbauda neatkarīgās Latvijas un citu valstu laboratorijās.

Mēs īpaši rūpējamies par ražotās un glabātās produkcijas pilnveidošanu, esam būtiski attīstījuši ražošanas tehnoloģijas.

Mēs īpaši rūpējamies par ražotās un glabātās produkcijas pilnveidošanu, esam būtiski attīstījuši ražošanas tehnoloģijas. 2005.gadā ar Eiropas Savienības struktūrfondu atbalstu uzcēlām Baltijā modernāko mājdzīvnieku barības ražotni. Jaunajā ražotnē ierīkotās automātiskās iekārtas garantē precīzu tehnoloģisko procesu norisi.

Uzņēmumā ražošanas process un kvalitātes uzraudzība notiek atbilstoši HACCAP principiem, ir ieviesta un uzturēta kvalitātes vadības sistēma atbilstoši standartam ISO 9001. Tas nozīmē: uzņēmuma laboratorija veic izejvielu kvalitātes kontroli, kvalitātes kontroli būtiskākajos ražošanas procesa punktos un gatavās barības kvalitātes pārbaudi.

To kvalitātes rādītāju noteikšana, ko neveic uzņēmuma laboratorijā, norisinās Pārtikas drošības dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta BIOR laboratorijā, Latvijas Universitātes Bioloģijas institūtā Salaspilī un Latvijas Lauksaimniecības universitātes Agronomijas zinātņu laboratorijā Jelgavā. Turklāt specializētā laboratorijā Beļģijā ir veikta visu barības ražošanā izmantojamo izejvielu kvalitātes kontrole, pārbaudīta to stabilitāte visos ražošanas posmos un testēta gatavās barības kvalitāte.

Atbilstoši Eiropas Savienības un Latvijas normatīvajiem aktiem DOGO barības kvalitāti un ražošanas procesu uzrauga Pārtikas un veterinārais dienests.

 

 

DOGO TAGS

twitter