Kontakti

„Straume”, Tumes pagasts, Tukuma novads, LV-3139

Preču pasūtīšana, informācija par piegādēm:


Dispečere Signe Kajaka
Mob. tālr. 29243445
e-pasts: signe@straume.lv


Mājas (istabas) dzīvnieku barības tirdzniecības daļa:

Mājas (istabas) dzīvnieku barības tirdzniecības vadītāja Ligita Strode
Mob. tālr. 29920840
e-pasts: ligita@straume.lv

Tirdzniecības pārstāvis Kurzemē, Zemgalē, Rīgā:

cheap breitling replica watches replica watch breitling ralph lauren shirt polo ralph lauren shirts ralph lauren t shirt


Juris Aigars Āboliņš
Mob. tālr. 28600585
e-pasts: juris@straume.lv

Tirdzniecības pārstāvis Latgalē, Vidzemē:

Sergejs Zujevs
Mob. tālr. 28672029
e-pasts: sergejs@straume.lv

Birojs:

Biroja vadītāja Anna Kagaine
Tālrunis: 63181126
fakss: 63181126
e-pasts: straume@apollo.lv




Veikals:

Veikala vadītājs Vladimirs Kravčuks
Tālrunis: 63129329
Mob. tālr. 25620207
e-pasts: straume.veikals@inbox.lv


Komercdaļa:

Komercdirektore Lija Kupča
Tālrunis: 63181126
Mob. tālr. 28633581
e-pasts: lija@straume.lv


Grāmatvedība:

Galvenā grāmatvede Dace Jurševica
Tālrunis: 63181126
e-pasts: dace@straume.lv
Galvenās grāmatvedes vietniece Inga Falkenburga
Tālrunis: 63181126
e-pasts: inga@straume.lv


Laboratorija:

Laboratorijas vadītāja, kvalitātes vadītāja Sandra Kūla
Tālrunis: 63181227
e-pasts: sandra@straume.lv